Harry Kane'as | Scanpix nuotr.

Harry Kane'as | Scanpix nuotr.

Pasaulio čempionatas Rusijoje jau beveik baigtas, jame liko sužaisti vos dvejas rungtynes. Tiek grupių etape, tiek atkrintamosiose rungtynėse buvo įvairiausių rezultatų, tačiau įvarčių tikrai netrūko. O kurių klubinių čempionatų žaidėjai pasirodė geriausiai?

Rusijoje sužaisti 62 susitikimai iš numatytų 64. Per šį laikotarpį komandos pelnė iš viso 161 įvartį. Tai reiškia, kad per vienerias rungtynes yra pelnoma vidutiniškai po 2,6 įvarčio.

Suskaičiuota, kad rezultatyviausiai rungtyniauja Anglijos „Premier“ lygos futbolininkai, kurie yra pelnę bendrai 41 įvartį. Labiausiai pasižymėjo Londono „Tottenham“ atstovai, kurie pelnė 12 įvarčių. Septynis įvarčius pridėjo „Manchester United“, penkis – „Manchester City“ futbolininkai. Keturis kartus pasižymėjo „Liverpool“ atstovai, po tris – „Chelsea“ ir „Leicester City“. 

Nuo Anglijos pirmenybių atstovų mažai atsilieka Ispanijos čempionate žaidžiantys futbolininkai, kurie pelnė 37 įvarčius. Apylygiai pasižymėjo dviejų garsiausių klubų atstovai: 11 įvarčių pelnė „Barcelona“ žaidėjai, 10 – Madrido „Real“. Nuo šių klubų atstovų šiek tiek atsiliko Madrido „Atletico“ futbolininkai, kurie savo sąskaitoje turi septynis taiklius šūvius.

Deja, bet atskirtis nuo kitų lygų yra ganėtinai didelė. Štai Vokietijos ir Prancūzijos čempionų žaidėjai sukrapštė tik po 13 įvarčių. Iš jų atstovaujamų klubų galima išskirti Paryžiaus PSG, kurių žaidėjai pelnė 11 įvarčių, kitų klubų atstovų statistika nėra tokia įsimintina.

Italijos „Serie A“ klubuose žaidžiantys futbolininkai pelnė 10 įvarčių, Rusijos pirmenybių atstovai – šešis.

Verta paminėti ir tai, kad septynis įvarčius pelnė ne aukščiausiuose, o antruose pagal pajėgumą divizionuose žaidžiantys futbolininkai. Keturis įvarčius pelnė Anglijos „Championship“ rungtyniaujantys žaidėjai, du – Švedijos, vieną – Ispanijos antrajame divizione žaidžiantys futbolininkai.

Du įvarčius pelnė ir trečioje pagal pajėgumą Anglijos lygoje rungtyniaujančio „Sunderland“ klubo atstovai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141