Adamas Silveris | Scanpix nuotr.

Adamas Silveris | Scanpix nuotr.

Vakarų konferencija jau daugelį metų atrodo kur kas solidžiau už Rytų konferencijos komandas ir aistruoliai prašo lygos vadovų imtis veiksmų, kad būtų padidinta konkurencija.

Praėjusį sezoną net 8 Vakarų konferencijos ekipos buvo tarp stipriausiųjų tryliktuko. Rytai dar labiau susilpnės, kai Klivlando „Cavaliers“ gretas paliko LeBronas Jamesas ir persikėlė į Los Andželo „Lakers“ ekipą.

Tokiu atveju prašoma panaikinti konferencijas ir atkrintamosiose varžybose leisti kovoti 16 stipriausių komandų nepaisant konferencijų.

NBA komisaras Adamas Silveris apie tai pagalvoja ir išsakė savo mintis.

„Keičiant atkrintamųjų varžybų formatą, problema gali tapti dramatiškai išaugusių kelionių skaičius. Remiantis mūsų skaičiavimais tai būtų 40-50 procentų daugiau keliavimo nei yra dabar.

Tai nereiškia, kad mes negalime to daryti. Mes galime, tik nepavyks to padaryti taip greitai. Reikės tai įvertinti ir ne kartą prieš priimant sprendimą. Žiūrėsime, kiek turės reikšmės tai tvarkaraščiams, televizijos sutartims. Turime daug padaryti prieš tam pritariant. Tiesiog nepavyks visko taip greitai pakeisti“, – tikino A.Silveris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

Aurum 1006 km lenktynės

  • Pergalių fanfaros aidėjo ir klasių nugalėtojams Pergalių fanfaros aidėjo ir klasių nugalėtojams
  • „1000 km Parnu“: techninė komisija pakėlė lenktynių užkardą „1000 km Parnu“: techninė komisija pakėlė lenktynių užkardą

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141