Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ įsigijus vieną geriausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo, FIAT darbuotojai pareiškė pradėsiantys streiką.

Antradienį „Juventus“ oficialiai paskelbė, kad už 100 mln. eurų įsigijo iš Madrido „Real“ C.Ronaldo. Portugalui per ketverius metus, kurie numatyti jo sutartyje, bus išmokėti 120 mln.

Tiek „Juventus“, tiek FIAT valdo ta pati įmonė „Exor“, kurią kontroliuoja Agnelli šeima. Andrea Agnelli yra „Juventus“ vadovas.

Anksčiau buvo skelbiama, kad „Juventus“ ketina nusimesti mokestinę naštą, todėl gigantiška C.Ronaldo alga bus mokama iš FIAT sąskaitos.

Pranešama, kad į tai sureagavę kompanijos darbuotojai ketina streikuoti ir nuo liepos 15 iki liepos 17 dienos nedirbs.

Pranešime apie streiką pagrindine jo priežastimi nurodomas būtent C.Ronaldo įsigijimas. FIAT darbuotojai yra nepatenkinti, kad dėl tokio dalyko jie kentės finansiškai, todėl ketina savo nepasitenkinimą išreikšti streiku.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

Aurum 1006 km lenktynės

  • Pergalių fanfaros aidėjo ir klasių nugalėtojams Pergalių fanfaros aidėjo ir klasių nugalėtojams
  • „1000 km Parnu“: techninė komisija pakėlė lenktynių užkardą „1000 km Parnu“: techninė komisija pakėlė lenktynių užkardą

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141