Garethas Southgate'as | Scanpix nuotr.

Garethas Southgate'as | Scanpix nuotr.

Prieš pasaulio čempionato pusfinalį su Kroatija, Anglijos rinktinės saugas Jordanas Hendersonas pagyrė trenerį Garethą Southgate‘ą, kuris, pasako jo, sutelkė rinktinę ir sukūrė jai identitetą.

„Didžiausias dalykas, kurį treneris mums suteikė, yra identitetas, ypač atsižvelgiant į tai, kaip mes žaidžiame. Turėjome diskusijų, kai jis prisijungė prie komandos, iškart buvo tokios pat nuomonės ir tai yra didžiausias pasiekimas: žaidžiame tokiu stiliumi, kuriame jaučiamės patogiai.

Treneris puikiai pritaikė žaidimo stilių, nes pažino žaidėjus giliau, dabar mūsų bendrystę galima matyti ir aikštėje. Tai yra labiausiai susidraugavusi Anglijos komanda, kurioje esu žaidęs. Būtent tai kelia didžiausią skirtumą ir leidžia mums siekti gerų rezultatų.

Gera žinoti, kad sirgaliai mėgaujasi mūsų žaidimu lygiai taip pat, kaip ir mes. Tai įkvepia mus kaip futbolininkus. Norime tai tęsti ir priversti visus mumis didžiuotis. 

Ketinu pasikalbėti su rinktinės puolėjais ir jiems viską papasakoti apie Dejaną Lovreną. Manau, kad jis yra fantastiškas gynėjas. Jis susilaukė nemažai kritikos, tačiau pastaruosius šešis mėnesius jis žaidė tiesiog puikiai. Sezono pradžia jam nebuvo gera, tačiau jis sugebėjo atsitiesti.

Jis turi viską, ko reikia geram gynėjui: jis žaidžia agresyviai, gerai žaidžia oro dvikovose, su kamuoliu. Jis taip pat yra ir tikras lyderis, visuomet kalbasi su žaidėjais. Esu labai dėl jo patenkintas, jis yra puiki asmenybė, tačiau labai tikiuosi, kad šiose rungtynėse jo kelionė pasaulio čempionate pasibaigs“, - teigė J.Hendersonas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.