Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

Šeštadienį Fresno mieste (JAV) surengtą profesionalų bokso vakarą vainikavo sunkiausia karjeroje 30-mečio lietuvio Egidijaus Kavaliausko pergalė.

Lietuvis visus 10 raundų kovėsi su 31-erių metų Juanu Carlosu Abreu iš Dominikos Respublikos. Po kovos teisėjai vienbalsiai skyrė pergalę E.Kavaliauskui (97:93, 97:93, 96:94). Tai pirmas kartas karjeroje, kai lietuviui teko kovoti visus 10 raundų. E.Kavaliauskas apgynė Šiaurės Amerikos (NABF) pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą.

Tik paskutinę dieną tapo aišku, kad E.Kavaliauskas ir J.C.Abreu bus pagrindinės kovos dalyviais. Iki tol buvo planuota kova dėl WBC antrojo lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo tarp amerikiečių Jose Carloso Ramirezo ir Danny O‘Connoro. Visgi, dar prieš svėrimus paaiškėjo, kad ši kova neįvyks. D.O‘Connoras, bandydamas mesti svorį, neteko daug skysčių ir dėl dehidratacijos buvo nugabentas į ligoninę.

Antradienį paskelbta, kad E.Kavaliausko ir J.C.Abreu kovą per ESPN televiziją stebėjo 534 tūkst. amerikiečių. Bendrame ESPN kontekste tai nėra itin geras rezultatas, bet atsižvelgiant į tai, kad ringe negalėjo pasirodyti vietinės bendruomenės labai mėgiamas J.C.Ramirezas, žiūrimumas nebuvo toks ir prastas. Beje, į Fresno areną buvo parduota apie 14 tūkst. bilietų.

E.Kavaliauskas profesionalų ringe yra nenugalėtas – 20 pergalių ir 16 nokautų. J.C.Abreu turi 21 pergalę, 1 lygiąsias ir 4 nesėkmes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų