Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ oficialiai patvirtino, kad po devynerių metų praleistų Madride, klubo žvaigždė Cristiano Ronaldo kelsis rungtyniauti į Turino „Juventus“.

Klubas antradienį patvirtino šias žinias savo oficialioje interneto svetainėje. Manoma, kad C.Ronaldo su „Juventus“ sudarys ketverių metų sutartį, o kasmet uždirbs po 30 mln. eurų.

Oficialioje klubo svetainėje buvo paskelbtas ir futbolininko atsisveikinimo laiškas.

„Visi šie metai „Real“ ir Madrido mieste buvo turbūt laimingiausi mano gyvenime. Jaučiu labai didelį dėkingumą klubui, šiam hobiui ir šiam miestui. Galiu visiems tik padėkoti už meilę ir palaikymą, kurio čia sulaukiau.

Visgi, tikiu, kad atėjo laikas atverti naują puslapį savo gyvenime, todėl paprašiau klubo, kad parduotų mane į kitą komandą. Jaučiu, kad tai yra reikalinga, todėl prašau visų, ypač sirgalių, suprasti mano sprendimą.

Šie devyni metai buvo išties nuostabūs, jie buvo unikalūs. Visas šis laikas buvo labai smagus, bet taip pat ir sunkus, kadangi „Real“ yra labai reiklus klubas. Tačiau žinau, kad niekuomet nepamiršiu viso šio laiko, kuris man buvo unikalus.

Turėjau nuostabius komandos draugus tiek aikštėje, tiek persirengimo kambaryje, jaučiau nuostabių žiūrovų šilumą. Kartu laimėjome tris iš eilės ir keturias per penkis metus Čempionų lygos taures. Kartus su jais turėjau malonumą laimėti keturis „Ballon d‘Or“ ir tris auksinius batelius. Ir viskas pasiekta su šiuo išskirtiniu klubu.

„Real“ užkariavo mano ir mano šeimos širdis, todėl labiau nei bet kada noriu padėkoti. Sakau ačiū klubui, prezidentui, direktoriams, kolegoms, daktarams, medicinos personalui ir kitiems darbuotojams. Tik dėl jų viskas taip gerai veikia, jie nepailsdami stebi visas detales.

Dar kartą tariu begalinį ačiū fanams ir visam Ispanijos futbolui. Per devynerius metus šalia manęs buvo labai daug didžių futbolininkų. Jaučiu labai didelę pagarbą visiems jiems. Labai daug galvojau ir supratau, kad laikas pradėti naują ciklą. Palieku klubą, tačiau šie marškinėliai ir klubo logotipas man visuomet bus savas, kad ir kur bebūčiau. 

Ačiū visiems ir kaip sakiau pirmą kartą prieš devynerius metus – Hala Madrid“, - rašė C.Ronaldo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141