„Barcelona“
Rungtynės prasidės 17:15
:
Atsinaujins po sek
„Atletico“
Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

Šeštadienį Fresno mieste (JAV) surengtą profesionalų bokso vakarą vainikavo sunkiausia karjeroje 30-mečio lietuvio Egidijaus Kavaliausko pergalė.

Lietuvis visus 10 raundų kovėsi su 31-erių metų Juanu Carlosu Abreu iš Dominikos Respublikos. Po kovos teisėjai vienbalsiai skyrė pergalę E.Kavaliauskui (97:93, 97:93, 96:94). Tai pirmas kartas karjeroje, kai lietuviui teko kovoti visus 10 raundų. E.Kavaliauskas apgynė Šiaurės Amerikos (NABF) pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą.

Jau pirmajame raunde abu boksininkai po netyčinio susidūrimo galvomis praliejo vienas kito kraują. E.Kavaliauskui buvo prakirstas dešinysis antakis, o J.C.Abreu – kairysis.

Lietuviui teko visus likusius 9 raundus kovoti su prakirstu antakiu, liejant daug kraujo. Penktajame raunde kova netgi buvo trumpam sustabdyta, kad E.Kavaliauskui pagalbą suteiktų gydytojas. Po kovos lietuvis dar kartą pateko į gydytojo rankas – E.Kavaliauskui prireikė susiūti žaizdą. Tiesa, pats lietuvis to nesureikšmino. Boksininkams tai yra gana įprasta procedūra. E.Kavaliauskas taip pat prabilo lietuviškai ir padėkojo tautiečiams už palaikymą.

Po kovos E.Kavaliauskas ir J.C.Abreu užkulisiuose apsikabino ir pozavo nuotraukoms. Tiesa, Dominikos Respublikos atletas pripažino manęs, kad laimėjo kovą. Anot jo, jei teisėjai taip įvertino kovą, tai nereiškia, kad ji taip ir klostėsi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų