Apvaliosios aikštelės prizininkai | Organizatorių nuotr.

Apvaliosios aikštelės prizininkai | Organizatorių nuotr.

Sekmadienį pasibaigė dvi dienas Vilniuje LOSC šaudykloje vykęs šaudymo į skraidančius taikinius Lietuvos čempionatas apvalioje (SKEET) ir tranšėjinėje (TRAP) aikštelėse.

Tranšėjinėje aikštelėje Lietuvos čempionu tapo marijampolietis Rytis Sventickas. Jis kvalifikacinėse varžybose pataikė į 112 taikinių iš 125 galimų, o finale (kuriame dalyvavo šeši geriausi kvalifikacinėse varžybose pasirodę sportininkai) pataikė į 40 lėkštučių iš 50 galimų. Sidabras atiteko vilniečiui Aleksėjui Zareckij (kvalifikacija 111 iš 125 ir finale 34 iš 50), kuris pranoko trečioje vietoje likusį kvalifikacinių varžybų nugalėtoją marijampolietį Donatą Blaškevičių (kvalifikacijoje 114 iš 125 ir finale 29 iš 40).

Tranšėjinės aikštelės prizininkai | Organizatorių nuotr.

Tranšėjinės aikštelės prizininkai | Organizatorių nuotr.

Apvalioje aikštelėje geriausią rezultatą kvalifikacinėse varžybose ir finale parodė Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatas vilnietis Ronaldas Račinskas (kvalifikacijoje 114 iš 125, finale 49 iš 60). Sidabrą pelnė vilnietė Alisa Bogdanova (kvalifikacijoje 108 iš 125, finale 46 iš 60). Bronzą - vilnietis Rolandas Lisauskas (kvalifikacijoje 111 iš 125, finale 30 iš 50).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton
Ant 03-02 Manchester City 22 : 00 Wolverhampton …