Kotryna Teterevkova | Vytauto Dranginio nuotr.

Kotryna Teterevkova | Vytauto Dranginio nuotr.

 Helsinkyje (Suomija) penktadienį tęsėsi Europos jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir nemažai Lietuvos sportininkų.

Pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo Kotryna Teterevkova. 200 m plaukimo krūtine finale ji finišavo per 2 min. 27.09 sek. ir laimėjo bronzą. Lietuvę aplenkė tik dvi rusės – Anastasija Makarova (2:26.29) ir Aliona Čechnovskich (2:26.87).

Beje, ketvirtadienį pusfinalyje K.Teterevkova buvo dar greitesnė (2:26.97). Tuomet ji pagerino Lietuvos jaunių (iki 17 metų) rekordą.

Arijus Pavlidi 200 m plaukime nugara sėkmingai įveikė atranką, kai užėmė 8-ą vietą (2:02.50). Pusfinalyje jis buvo dar greitesnis (2:02.39), bet liko 11-as. Nuo pirmojo aštuntuko ir vietos finale jį skyrė 0.95 sek.

Kitų lietuvių rezultatai penktadienį:

Vaikinai, 50 m krūtine. 41. Mantas Lisauskas (30.45).

Merginos, 200 m laisvuoju stiliumi. 58. Marija Rutkauskaitė (2:11.10).

Vaikinai, 200 m nugara. 23. Alanas Tautkus (2:04.92).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-20 „Dzūkija“ 15:00 „Pieno žvaigždės“
04-20 „Žalgiris“ 15:15 „Rytas“
04-20 „Nevėžis“ 17:20 „Juventus“
04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-20 Manchester City 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 04-20 Wolverhampton … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 04-20 West Ham United 17 : 00 Leicester City
Šeš 04-20 Huddersfield Town 17 : 00 Watford
Šeš 04-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Fulham
Šeš 04-20 Newcastle United 19 : 30 Southampton
Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141