Kotryna Teterevkova | Vytauto Dranginio nuotr.

Kotryna Teterevkova | Vytauto Dranginio nuotr.

 Helsinkyje (Suomija) trečiadienį prasidėjo Europos jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir nemažai Lietuvos sportininkų.

Pirmąją dieną geriausiai tarp lietuvių pasirodė Kotryna Teterevkova. Atrankoje lietuvė 50 m krūtine nuplaukė per 31.79 sek., pagerino asmeninį rekordą ir buvo 5-a, o pusfinalyje plaukė šiek tiek lėčiau (31.88) ir liko 10-a. Nuo aštuntuko ir vietos finale ją skyrė vos 0.01 sek.

Į vakarinę programą dar pateko Alanas Tautkus. Jis atrankoje 100 m nugara nuplaukė per 56.67 sek. ir su asmeniniu rekordu buvo 16-as. Deja, vakare pusfinalyje lietuvis buvo gerokai lėtesnis (57.69) ir užėmė tą pačią 16-ą poziciją.

Lietuvos vaikinų rinktinė (Mantas Kaveckas, Jokūbas Keblys, Ainis Želionis ir Arijus Pavlidi) estafetėje 4x100 m laisvuoju stiliumi buvo 14-a (3:30.56). Beje, M.Kaveckas pirmuosius 100 m įveikė per 52.07 sek. ir pagerino asmeninį rekordą.

Marija Rutkauskaitė 100 m plaukime laisvuoju stiliumi buvo 62-a (1:00.21), M.Kaveckas 50 m plaukime peteliške liko 51-as (25.84), o A.Želionis – 54-as (25.89). A.Pavlidi 100 m plaukime nugara užėmė 21-ą vietą (57.13), o Mantas Lisauskas 200 m plaukime krūtine buvo 29-as (2:21.26).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-20 „Dzūkija“ 15:00 „Pieno žvaigždės“
04-20 „Žalgiris“ 15:15 „Rytas“
04-20 „Nevėžis“ 17:20 „Juventus“
04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

04-19 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:15 „Barcelona“
04-19 Madrido „Real“ 22:15 Atėnų „Panathinaikos“
04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-20 Manchester City 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 04-20 Wolverhampton … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 04-20 West Ham United 17 : 00 Leicester City
Šeš 04-20 Huddersfield Town 17 : 00 Watford
Šeš 04-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Fulham
Šeš 04-20 Newcastle United 19 : 30 Southampton
Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141