Deontay Wilderio ir Luiso Ortizo kova | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderio ir Luiso Ortizo kova | Scanpix nuotr.

 Bokso pasaulis su nekantrumu laukia dviejų stipriausių pasaulio sunkiasvorių – brito Anthony Joshua ir amerikiečio Deontay Wilderio – kovos. Tokios kovos nugalėtojas laimėtų visus keturis pagrindinius pasaulio čempiono diržus.

D.Wilderis ir jo atstovai prieš porą savaičių paskelbė, kad sutinka kovoti su A.Joshua Didžiojoje Britanijoje ir paprašė jo vadybininko Eddie Hearno atsiųsti kovos kontraktą. Tikėtasi, kad E.Hearnas tai padarys penktadienį, bet jis dėl neaiškių priežasčių užtruko keturiomis dienomis ilgiau, kol galiausiai atsiuntė kontraktą D.Wilderio vadybininkui Shelly Finkeliui.

Vėliau paskelbta, kad D.Wilderio atstovai, peržiūrėję kontraktą, paprašė E.Hearno patikslinti du jo punktus. Manyta, kad susitarimas bus netrukus pasiektas, bet E.Hearnas sekmadienį pareiškė nesuprantantis D.Wilderio ir jo atstovų elgesio bei pareiškė, kad šie kontraktą turi jau savaitę ir nieko su juo nedaro.

Tuomet į diskusiją įsikišo pats S.Finkelis, pateikęs savo versiją: „Jie nesitikėjo, kad Deontay priims jų pasiūlymą. Jie pasiūlė sumą, nepriklausančią nuo kovos pajamų. Tokio lygio kovose tai yra neregėtas dalykas, bet Deontay tai nerūpėjo. Jis nori šios kovos, jis sutinka atskristi į Didžiąją Britaniją ir sutiko su pasiūlymu. E.Hearnas viešai pareiškė, kad birželio 15 d. atsiųs mums kontraktą. Nežinau, kas jam nutiko, bet mes kontraktą gavome birželio 18 d. Per vieną dieną jį išanalizavome ir birželio 19 d. nusiuntėme užklausą dėl dviejų kontrakto punktų, kurie mums nepatiko. Jie mums nieko neatrašė.

Birželio 21 d. dar kartą kreipėmės į juos. Galiausiai, birželio 22 d. sulaukėme atsakymo. Praėjus dviems dienoms, nusiunčiau E.Hearnui laišką, kad mes dabar analizuojame kontraktą ir birželio 29 d. jį atsiųsime. Eddie mano, kad aš jo nemėgstu, bet mes tiesiog esame skirtingi žmonės. Kai aš sakau, kad tam tikras teiginys yra tiesa, aš tai pagrindžiu faktais ir rašytiniais įrodymais. Norėčiau, kad Eddie elgtųsi taip pat. Faktas yra tas, kad Deontay šios kovos nori kur kas labiau nei Anthony Joshua. Mes nusileidome dėl prizinio fondo, nusileidome dėl kovos vietos, o A.Joshua nesilaikė anksčiau duoto žodžio ir atmetė mūsų pasiūlymą kovoti už 50 mln. JAV dolerių, pridedant papildomas pajamas, jei kova bus pelningesnė.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų