Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 Bokso pasaulis su nekantrumu laukia dviejų stipriausių pasaulio sunkiasvorių – brito Anthony Joshua ir amerikiečio Deontay Wilderio – kovos. Tokios kovos nugalėtojas laimėtų visus keturis pagrindinius pasaulio čempiono diržus.

D.Wilderis ir jo atstovai prieš porą savaičių paskelbė, kad sutinka kovoti su A.Joshua Didžiojoje Britanijoje ir paprašė jo vadybininko Eddie Hearno atsiųsti kovos kontraktą. Tikėtasi, kad E.Hearnas tai padarys penktadienį, bet jis dėl neaiškių priežasčių užtruko keturiomis dienomis ilgiau, kol galiausiai atsiuntė kontraktą D.Wilderio vadybininkui Shelly Finkeliui.

Vėliau paskelbta, kad D.Wilderio atstovai, peržiūrėję kontraktą, paprašė E.Hearno patikslinti du jo punktus. Manyta, kad susitarimas bus netrukus pasiektas, bet E.Hearnas sekmadienį pareiškė nesuprantantis D.Wilderio ir jo atstovų elgesio.

„Atvirai pasakius, nesuprantu, kas ten dedasi. Arba Deontay aplinkos žmonės jam meluoja apie kontrakto sąlygas, arba jis visiškai nesupranta realybės. Kovos kontraktą jis jau turi savaitę ir nieko su juo nedaro. Kiekvieną dieną gaunu skambučius iš WBA organizacijos, kuri nori žinoti, kas vyksta šiose derybose. Deontay nesupranta, kad A.Joshua yra skubinamas iš kitų organizacijų ir turi greitai priimti sprendimą. Tuo tarpu Deontay tempia laiką ir dar savo „instagram“ paskyroje talpina visokias nesąmones. Šiuo metu man susidaro įspūdis, kad nei Deontay, nei jo atstovai nenori šios kovos“, - sake E.Hearnas „Sky Sports“ portalui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų