D.Wilderis pasišaipė iš A.Joshua ir E.Hearno | Scanpix nuotr.

D.Wilderis pasišaipė iš A.Joshua ir E.Hearno | Scanpix nuotr.

 Bokso pasaulis su nekantrumu laukia dviejų stipriausių pasaulio sunkiasvorių – brito Anthony Joshua ir amerikiečio Deontay Wilderio – kovos. Tokios kovos nugalėtojas laimėtų visus keturis pagrindinius pasaulio čempiono diržus.

Derybos tarp abiejų pusių tęsiasi jau ne vieną mėnesį, bet susitarimas vis dar nepasiektas. Neseniai buvo pasirodę pranešimai, kad D.Wilderis sutiko kovoti su A.Joshua Didžiojoje Britanijoje, o brito vadybininkas Eddie Hearnas praėjusią savaitę turėjo nusiųsti D.Wilderiui kovos kontraktą. Visgi, nuo tada naujienų nebebuvo.

Negana to, D.Wilderis sekmadienį „instagram“ tinkle pašiepė A.Joshua ir E.Hearną. Amerikietis patalpino linksmą vaizdo medžiagą apie tai, kaip A.Joshua atstovai išsižadėjo savo žodžių ir atmetė pasiūlymą kovoti JAV už ne mažiau nei 50 mln. JAV dolerių. Tokios D.Wilderio žinutės bokso gerbėjams tikrai neįkvėpė optimizmo dėl laukiamiausios kovos surengimo.

PUSSY CAT‼️ Meow...🐾 #BombZquad #UndefeatedInternet #HappyFathersDay

A post shared by Deontay Wilder (@bronzebomber) on

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų