Julenas Lopetegui | Scanpix nuotr.

Julenas Lopetegui | Scanpix nuotr.

Vos dieną prieš pasaulio čempionato pradžią iš pareigų atleistas Julenas Lopetegui teigė esantis nuliūdęs dėl tokio Ispanijos sprendimo ir nors jau išvyko į Madridą, palinkėjo savo šaliai sėkmės.

J.Lopetegui gegužės pradžioje buvo pratęsęs sutartį su Ispanijos rinktine iki 2020 metų, tačiau šią savaitę netikėtai tapo Madrido „Real“ treneriu, kurie jam pasiūlė trijų metų kontraktą.

Į tai sureagavusi Ispanijos rinktinė nusprendė išsiskirti su treneriu dar prieš pasaulio čempionato pradžią, tai motyvuodami tuo, kad J.Lopetegui neinformavo Ispanijos futbolo federacijos apie derybas su „Real“. Jį pakeitė iki šiol sporto direktoriaus pareigas ėjęs Fernando Hierro.

„Esu labai nuliūdęs dėl tokio sprendimo, bet Ispanija turi labai puikią komandą ir tikiuosi, kad jie triumfuos pasaulio čempionate“, - teigė J.Lopetegui dar būdamas Krasnodare, Rusijoje.

Pasak AS, J.Lopetegui į Madridą atvyko maždaug 4:40 val. ryte vietiniu laiku. Vakare „Santiago Bernabeu“ stadione jis bus pristatytas naujuoju „Real“ treneriu.

Visgi, į Ispanijos rinktinės sprendimą ne visi sureagavo neigiamai. Štai buvęs „Barcelona“ kapitonas Xavi teigė, kad tai buvo geras pasirinkimas.

„J.Lopetegui sprendimas buvo nedėkingas, netikėtas ir netinkamu laiku atliktas. Jis buvo paskelbtas labai netikėtai, tačiau Ispanijos futbolo federacija pasielgė teisingai. Jis veikė už federacijos nugaros, o jam ji turėtų būti aukščiau visko“, - teigė legendinis ispanas.

Manoma, kad „Real“ turėtų sumokėti Ispanijos futbolo federacijai už J.Lopetegui numatytą išpirkos sumą, kuri siekia 2 mln. eurų. 

Dalyvauk Sportas.lt organizuojamoje pasaulio čempionato spėlionėje ir laimėk futbolo kamuolį dovanų! Dalyvauti galite paspaudę čia.

Pasaulio čempionato tvarkaraštis:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų