Deontay Wilderis ir Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

 Bokso pasaulis su nekantrumu laukia dviejų stipriausių pasaulio sunkiasvorių – brito Anthony Joshua ir amerikiečio Deontay Wilderio – kovos. Tokios kovos nugalėtojas laimėtų visus keturis pagrindinius pasaulio čempiono diržus.

Abiejų pusių derybos kurį laiką strigo, bet D.Wilderis, panašu, galiausiai nusileido. ESPN praneša, kad amerikietis priėmė A.Joshua pasiūlymą kovoti Didžiojoje Britanijoje.

„Mes sutikome su sąlygomis, kurias mums pateikė Anthony Joshua agentas dėl kovos Didžiojoje Britanijoje“, - trumpai situaciją pakomentavo D.Wilderis.

Amerikiečio žodžius patvirtino ir jo agentas Shelly Finkelis: „Deontay priėmė pasiūlymą kovoti varžovo teritorijoje. Deontay dar sekmadienį nusiuntė savo atsakymą, aš pirmadienį padariau tą patį. Mes priėmėme jų pasiūlytas sąlygas ir laukiame kovos kontrakto.“

D.Wilderiui anksčiau buvo siūloma 12,5 mln. JAV dolerių už kovą Didžiojoje Britanijoje. Vėliau suma buvo padidinta iki 15 mln. JAV dolerių, o dabar, spėjama, gali siekti apie 20 mln. JAV dolerių. Tiesa, tai ir būtų galutinė suma, kurią uždirbtų D.Wilderis. Jis gautų tuos pačius milijonus nepriklausomai nuo to, kiek kova sugeneruotų pajamų. Visą likusį pelną susirinktų A.Joshua.

„Mes Deontay pasiūlymą pateikėme prieš keturias savaites, todėl esu nustebęs, kad jis staiga su juo sutiko. Manau, kad jie išgirdo apie galimą kovą su Aleksandru Povetkinu ir nusprendė nebelaukti. Deja, mes jau praradome labai daug laiko ir nebespėtume surengti kovos rugsėjį. Jei kita Joshua kova bus prieš Wilderį, ji vyks spalį arba lapkritį. Iki šios savaitės pabaigos nusiųsiu Wilderiui kovos kontraktą“, - kalbėjo A.Joshua vadybininkas Eddie Hearnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų