Čempioniškas paradas | Scanpix nuotr.

Čempioniškas paradas | Scanpix nuotr.

Vėl Klivlande NBA čempionais tapę Oklando „Warriors“ komandos krepšininkai sugrįžo namo ir neilgai trukus surengė čempionišką paradą.

Oklando gatvėse savo didvyrius pasitiko tūkstančiai gerbėjų, kurie laikė plakatus su užrašais „dinastija“ ar „Back-to-Back Champions“, o krepšininkai ir kiti klubo atstovai važiavo dviaukščiu autobusu be stogo.

Parado metu šampanas liejosi laisvai. Atletai ne tik jį gėrė, bet laistė ant žmonių ar taškė vieni ant kitų.

Kai kurie krepšininkai buvo išsirengę iki pusės – tai JaVale'as McGee, Jordanas Bellas ir Nickas Youngas

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet Draymondas Greenas nutarė pasišaipyti iš LeBrono Jameso. Krepšininkas pasidarė specialius marškinėlius, ant kurių pavaizduota animacinio filmuko „Arthur“ veikėjo ranka su trimis čempionų žiedais. Reguliaraus sezono metu L.Jamesas į socialinį tinklą buvo įkėlęs „Arthur“ kumštį, su užrašu „nusiteikimas“.

Taip pat D.Greenas nepraleido progos įgelti Tristanui Thompsonui, kai davė interviu vienam iš parado žurnalistų.

Naujokas Jordanas Bellas iš susirinkusios publikos į rankas paėmė šluotą ir kiek pašlavė gatvę, taip turėdamas omenyje, jog jie finale nušlavė „Cavaliers“ klubą. 

Šis krepšininkas išbėgo iš autobuso, kai kažkas iš minios jam pasiūlė konjako „Hennessy“, kuris yra mėgstamiausias J.R. Smitho alkoholinis gėrimas. Vėliau J.Bellas pokštavo, teigdamas: „Mes šampano negeriam, tik Hennes. Taip, J.R.?“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų