Romelu Lukaku | Scanpix nuotr.

Pasaulio čempionatui besiruošianti Belgijos rinktinė be didesnio vargo sutriuškino Kostą Riką, įveikę juos rezultatu 4 – 1.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kaip 24-ą minutę Bryanas Ruizas pademonstravo puikią techniką ir pasiuntė kamuolį į vartus vienu lietimu – 1 – 0.

Visgi, dar iki pirmojo kėlinio pabaigos belgai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. 31-ą minutę Edeno Hazardo perdavimo sulaukęs Driesas Mertensas nuginklavo vartininką, o 42-ą minutę persvarą taikliu smūgiu dovanojo Romelu Lukaku – 2 – 1.

Antrajame kėlinyje belgai pelnė dar du įvarčius. 50-ą minutę dar kartą kamuolį į vartus pasiuntė R.Lukaku, o 64-ą minutę po jo perdavimo vartininką nuginklavo ir Mitchy Batshuayi – 4 – 1.

Dalyvauk Sportas.lt organizuojamoje pasaulio čempionato spėlionėje ir laimėk futbolo kamuolį dovanų! Dalyvauti galite paspaudę čia.