„Sevilla“
Rungtynės prasidės 19:55
?
:
?
Atsinaujins po sek
„Roma“
Akimirka | Youtube.com nuotr.

Akimirka | Youtube.com nuotr.

Eurolygą siūlo dar sykį prisiminti šio sezono finalo ketverto kovas Belgrade, kurias puikiai paruoštame reportaže nušvies du krepšininkai.

Net 27 minučių trukmės vaizdo įraše savo įžvalgomis dalinsis du Eurolygos čempionai – Pero Antičius ir Bogdanas Bogdanovičius.

Abu šie atletai susitiko Eurolygo finalo ketverto metu. P.Antičius ir B.Bogdanovičius su Stambulo „Fenerbahče“ klubu tapo Eurolygos čempionais 2017-aisiais.

Arčiau su Belgradu aistruolius supažindinę P.Antičius ir B.Bogdanovičius vėliau pakalbino buvusį komandos draugą Ekpe Udohą bei pagyrė Kauno „Žalgirį“.

„Žalgiris“ yra mano favoritas po „Fenerbahče“, – kalbėjo P.Antičius.

Dabar NBA rungtyniaujantis B.Bogdanovičius pagyrė kauniečius.

„Žalgiris“ žaidžia greitai, yra jauni. Jie demonstruoja akiai gražų ir modernų krepšinį. Jie turi puikų metiką Milaknį, tačiau „x faktoriumi“ laikyčiau Ulanovą. Jis yra mano kartos žaidėjas, esu prieš jį žaidęs jaunimo rinktinėse. Manau, kad nė karto nesu jo tada pranokęs. Tikrai“, – pasakojo Sakramento „Kings“ gynėjas.

„Jų treneris Šarūnas padarė įspūdingą šuolį į viršų“, – sakė E.Udoh, taip pat su Stambulo ekipa laimėjęs Eurolygą.

B.Bogdanovičius pusfinalyje palaikė Turkijos klubą, bet pridūrė, jog „Žalgirio“ patekimas į finalo ketvertą jo nenustebino, nes viso sezono metu jie demonstravo gerą krepšinį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.