Tysono Fury ir Sefero Seferi dvikovos akimirka | Scanpix nuotr.

Tysono Fury ir Sefero Seferi dvikovos akimirka | Scanpix nuotr.

  Šeštadienį Mančesteryje (Didžioji Britanija) po pustrečių metų pertraukos į ringą sugrįžęs buvęs pasaulio sunkiasvorių bokso čempionas britas Tysonas Fury juokino žiūrovus, „flirtavo“ su varžovu ir galiausiai po keturių raundų treniruotes rimenančios kovos privertė pasiduoti 39-erių metų albaną Seferu Seferi.

T.Fury turėjo didžiulę ūgio ir svorio persvarą ir nuo pat pradžių daugiau bendravo su žiūrovais, nei mėgino greitai įveikti S.Seferi. Antrame raunde teisėjai įspėjo T.Fury, kad baigtų juokinti sirgalius ir pradėtų kovoti. Visišką dominavimą parodęs T.Fury galiausiai po keturių raundų privertė S.Seferi komandą nutraukti kovą ir „Čigonų Karalius“ iškovojo įtikinamą pergalę.

T.Fury po farsą priminusios kovos negailėjo aštrių žodžių: „Man visiškai nesvarbu, ką parinks kitu mano varžovu. Joshua, Wilderis, Parkeris – visi jie valkatos, visi jie mėšlo gabalai. Jie tokie patys kaip šitas Manuelis Seferis, ar koks ten jo vardas. Ringe šiek tiek pašokau, atlikau porą smūgių. Svarbiausia buvo vėl pajausti visą šitą atmosferą, vėl pasirodyti viešumoje. Aišku, kad jaudinausi prieš kovą. Sugrįžau po tokios ilgos pertraukos ir dar dalyvavau pagrindinėje vakaro kovoje. Grįšiu namo, suvalgysiu picos ir tada vėl grįšiu į treniruotes. Iki šių metų pabaigos tapsiu pasaulio čempionu.“

Jau paskelbta, kad kita T.Fury kova vyks rugpjūčio 18-ą dieną Belfaste (Didžioji Britanija). Brito varžovas kol kas nežinomas.

T.Fury per karjerą ringe laimėjo visas 26 kovas, iš kurių 19 – nokautais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.