Žygimantas Skučas | Fotodiena nuotr.

Žygimantas Skučas | Fotodiena nuotr.

Dažnai varžovų dėl neva „nešvaraus žaidimo“ kritikuojamas Žygimantas Skučas irgi turėjo savo nuomonę apie teisėjavimą LKL pusfinalyje.

Tiek Šarūnas Jasikevičius, tiek Kazys Maksvytis turėjo priekaištų teisėjams, tačiau „Lietkabelio“ puolėjas patarė visiems visų pirma pasižiūrėti į save.

„Vis daugiau eskaluojama tema. Atrodo, kad nei vienos ketverto rungtynės neapseina be nusiskundimo teisėjavimu. Taip, kiekvienos rungtynės svarbios ir visi norime laimėti. Visi karščiuojamės, visi klystame, bet visi darome, tai ką mokame geriausiai. Mes darome varžovų video analizes, teisėjai taip pat daro žaidėjų video analizes. Mokosi iš savo klaidų kaip ir mes.

Tad pagaliau baikime ieškoti kažkokių slaptų kėslų kitų darže, o patys atlikime savo darbą dar geriau, kad nekiltų jokių abejonių, kad rungtynių dieną visais atžvilgiais esame stipresni. Tada nekils klausimų, apie teisėjavimą, sirgalių palaikymą, salės ar net oro sąlygas. Viskas bus parašyta švieslentėje“, – rašė krepšininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų