Aleksandro Povetkino ir Davido Price'o dvikova | Scanpix nuotr.

Aleksandro Povetkino ir Davido Price'o dvikova | Scanpix nuotr.

 28-erių metų britas Anthony Joshua artimiausioje savo kovoje gali susitikti ne su WBC pasaulio čempionu amerikiečiu Deontay Wilderiu, o WBA ir WBO reitingų lyderiu rusu Aleksandru Povetkinu. Tai neseniai patvirtino A.Joshua agentas Eddie Hearnas.

„WBA organizacija nori aiškumo dėl Anthony ateities, todėl mes negalime ilgai delsti. Su Povetkinu esame praktiškai viską sutarę. Pagal dabartinę situaciją spėčiau, kad būtent jis ir bus kitas Anthony varžovas. Tuo pačiu metu tęsiame derybas su Deontay atstovais. Šią savaitę tikiuosi sulaukti atsakymų iš jų pusės. Kontraktą su D.Wilderiu vis dar tikimės pasirašyti, tik lieka neaišku, ar ta kova vyks jau artimiausiu metu, ar ji įvyks po A.Joshua akistatos su A.Povetkinu“, - kalbėjo E.Hearnas.

A.Joshua ir D.Wilderio derybos pastaruoju metu stringa, nesutariant dėl kovos vietos. Abu boksininkai nori kovoti savų žiūrovų akivaizdoje.

„Deontay nenori kovoti Didžiojoje Britanijoje. Gal jis ateityje ir nusileis, bet čia atvyktų tikrai nenoriai. Jis, kaip ir Anthony, nori turėti savų fanų užnugarį. Mes manome, kad pirma kova privalo vykti Didžiojoje Britanijoje. Jei Deontay laimi, tada revanšinė kova gali vykti JAV. Anthony yra vertas dominuojančios pusės šiose derybose, todėl turi teisę pasirinkti kovos vietą. Noriu patikinti bokso gerbėjus, kad Anthony ir Deontay kova tikrai įvyks, tik neaišku kada. Galbūt rugsėjo-spalio mėnesiais, o galbūt gruodžio-vasario mėnesiais“, - užbaigė E.Hearnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2018-06-06 16:03:49
Tas jusu povetkinas steroidu pripumpuotas kris antram raunde pamatysit
Atsakyti
Asd
2018-06-06 16:02:46
Klaunai jus wilderis nieko nesisaugo jAm pochui visi 40 kas pries ji kovesi tapati snekejo ir ptoovant grindu gulejo:D cia duoda jauciu wilderiui 10mln o joshua pasiims sau 140mln ir dar nori kovot namie tai kur cia logika???? Cia jau pasityciojimas jeigu tas joshua rimtas butu sakytu davai kovojam uk 30/60 pasidalinam ir viskas bet cia tik myzciojimai is joshua puses nuolat ne is wilderio
Atsakyti
Lt
2018-06-05 23:27:06
Joshua su Walderiu gali kovoti neutralioje aplinkoje, pvz. Mozambike, Madagaskare ... Nera noro jiem susitikti ir tiek "tempia guma". Povetkinas kris 2 rounde nuo Joshua, Fury geriau sukovotu su Joshua.
Atsakyti
silute
2018-06-05 19:46:00
Povetkinas dar turi parako taipkad kova turetu buti idomi ir apylige...
Atsakyti
Faktas
2018-06-05 21:00:29
Atsimenant per praeita eventa ju, abieju forma, turetu but idomu.. Bet, labiau idomi kova Povetkin-Walder butu... Manau, Sashokas amerikieti daigiau sansu nugalet turi.. Walderis tik banke turi ir tik geras pirmuose 4 raunduose.. Nu bet yra kaip yra.. Holivudas saugo savo cempa, lauks g vel ka ant dopingo pagaut
Ir vel
2018-06-05 12:19:15
Usa stilius.. Ko tik nepadarys, kad tik ilgiau savo cempiona issaugot... Tegu povetkina su walderiu isleidzia.. Paziuretumem, ar praeitu Alexandra juodis..
Atsakyti