K.Maksvytis: „Dabar viską lems vienos rungtynės“ (1)

Kazys Maksvytis | Fotodiena nuotr.
Kaip ir žadėjo, Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai narsiai ir drąsiai kovojo ketvirtose „Betsafe-LKL“ pusfinalio rungtynėse su Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubu.
Klaipėdiečiai ne tik panaikino dviženklį deficitą, tačiau ir išplėšė lemiamas serijos rungtynes, kurios trečiadienį bus žaidžiamos Vilniuje.
Po rungtynių „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis džiaugėsi auklėtinių kovingumu.
„Tai buvo turbūt pirmas kartas šiame sezone, kai sugebėjome laimėti prieš tokio aukšto lygio komandą, panaikinę tokį didžiulį deficitą. Nežinau, kas lėmė tokią pradžią.
Atrodėme susikaustę. Šiek tiek suaktyvinome gynybą, neleidome lengvai įžaisti kamuolio ir tas pasiteisino. Antroje pusėje laimėjome nervų karą. Tikrai džiaugiuosi savo komanda, nes visos serijos metu, išskyrus kelias blogesnes atkarpas, mes tikrai laikomės savo plano ir žaidžiame neblogai. Dabar viską lems vienerios rungtynės. Važiuosime į Vilnių. Jeigu jau pasakėme A, bandysime pasakyti B“, – pastebėjimais pasidalino K.Maksvytis.
– Kas lėmė, jog pergalingai pabaigėte rungtynes?
– Vienu metu jau buvome pradėję prarasti iniciatyvą. „Lietuvos rytas“ žaidė mažu penketu. Praėjusiose rungtynėse mums daug problemų pridarė pikenpopo situacijos su Mavrokefalidžiu. Šį kartą turėjome problemų su kitokiomis situacijomis. Pasiteisino susikeitimas ginamaisiais, jeigu nespėdavome prie savo žmonių.
– Kaip galvojate, ar varžovus gali paveikti kalbos apie Kurtinaičio išvykimą iš komandos po sezono?
– Gaila trenerio. Žinau, koks tai darbas. Rimui Kurtinaičiui tenka didžiausias krūvis. Manau, kad jam nepadeda tokios kalbos, bet jis užsigrūdinęs.
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.