Cenkas Tosunas | Scanpix nuotr.

Cenkas Tosunas | Scanpix nuotr.

Turkijos rinktinės puolėjas Cenkas Tosunas draugiškose rungtynėse su Tunisu buvo pašalintas iš aikštės todėl, kad grasino stadione buvusiam sirgaliui.

C.Tosunas lygiosiomis 2 – 2 pasibaigusiose rungtynėse antrajame kėlinyje realizavo vienuolikos metrų baudinį, kuris išvedė jo komandą į priekį, tačiau varžovai neužtruko išlyginti rezultatą.

Vos po kelių minučių rungtynės buvo sustabdytos, kadangi prie šoninės linijos pribėgęs C.Tosunas parodė vienam sirgaliui susidorojimą signalizuojantį gestą. Futbolininkas niekaip nenurimo, todėl teisėjas galiausiai jį išvarė iš aikštės. 

Vėliau C.Tosunas aiškino pamatęs neramumus, į kuriuos buvo įsivėlęs jo tėvas ir atsiprašė dėl savo elgesio.

„Kai pasisukau į tribūnas, pastebėjau neramumus, į kuriuos buvo įtrauktas ir mano tėvas. Nežinau visos priešistorės. Pasakiau jiems, kad jie yra neteisūs, grasinau jiems, kad jie nėra verti manęs.

Futbole svarbiausia yra charakteris. Tas gestas yra netoleruotinas. Atsiprašau dėl to, tai daugiau nebepasikartos“, - po rungtynių sakė futbolininkas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.