Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 Bokso pasaulis su nekantrumu laukia dviejų stipriausių pasaulio sunkiasvorių – brito Anthony Joshua ir amerikiečio Deontay Wilderio – kovos. Tokios kovos nugalėtojas laimėtų visus keturis pagrindinius pasaulio čempiono diržus.

Abiejų pusių derybos tęsiasi jau ilgą laiką, bet D.Wilderis išlieka nusiteikęs optimistiškai. Amerikietis pareiškė, kad planuoja dar šiemet nugalėti A.Joshua, tapti „neginčijamu“ sunkiasvorių čempionu, o tuomet pereiti į pussunkio svorio kategoriją.

„Apie tai mąstau jau seniai. Užvaldęs sunkiasvorių divizioną, norėčiau pereiti į pussunkio svorio kategoriją. Nė vienas sunkiasvoris to nėra padaręs per visą istoriją. Tai būtų linksma. Ateičiau ir užkaraučiau pussunkio svorio kategoriją, tuo pačiu dominuodamas ir sunkiasvorių kovose“, - rėžė D.Wilderis.

Amerikietis, kaip sunkiasvoris, išties yra sąlyginai lengvas. Jis daugiausiai prieš kovą yra svėręs apie 104 kg, bet dažniausiai sverdavo kur kas mažiau ir neviršydavo 97-98 kg. Pussunkio svorio kategorijos limitas yra 200 svarų (apie 90,72 kg). D.Wilderis mažiausiai prieš kovą yra svėręs 207,25 svaro (apie 94 kg). Tiesa, tai buvo prieš pačią pirmą amerikiečio kovą profesionalų ringe.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų