Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

 Bokso pasaulis su nekantrumu laukia dviejų stipriausių pasaulio sunkiasvorių – brito Anthony Joshua ir amerikiečio Deontay Wilderio – kovos. Tokios kovos nugalėtojas laimėtų visus keturis pagrindinius pasaulio čempiono diržus.

Derybos tarp abiejų pusių trunka jau ilgą laiką, o A.Joshua neseniai pareiškė, jog yra linkęs atsisakyti D.Wilderio pasiūlytų garantuotų 50 mln. JAV dolerių pasiūlymo tam, kad kova įvyktų Didžiojoje Britanijoje.

WBC, WBA, IBF, IBO sunkiasvorių čempiono A.Joshua vadybininkas Eddie Hearnas atskleidė, kad brito artimiausias varžovas paaiškės per dvi savaites. Jeigu nepavyks susitarti su D.Wilderiu, tuomet greičiausiai A.Joshua į kovą stos su Aleksandru Povetkinu.

Tuo tarpu A.Povetkinui nėra jokių problemų kovoti Didžiojoje Britanijoje, tik tam reikia tinkamų sąlygų. Ankstesnė jo kova vyko kovo mėnesį ir tai buvo apšildomoji A.Joshua ir J.Parkerio dvikova. A.Povetkinas tada nokautavo olimpinį bronzos medalio laimėtoją Davidą Price'ą.

„Mes esame dvi savaitės nuo to, kad sužinotume A.Joshua kitą varžovą. Norime kovoti rugsėjo mėnesį ir mūsų tikslas yra D.Wilderis. Manome, kad Didžioji Britanija turi būti šios istorinės dvikovos namai, todėl vis dar vyksta diskusija.

A.Povetkinas yra mūsų pasirinkimas, jeigu D.Wilderis atsisakys atvykti. Abu kovotojai yra pavojingi“.

Tuo tarpu jeigu D.Wilderis ir A.Joshua nepasieks susitarimo, tuomet D.Wilderio lauktų titulo gynyba prieš Dominicą Breazeale'ą, su kuriuo jie yra susistumdė viešbutyje 2017 metais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.