Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Nepaisant sąsajų su didžiausiais Europos klubais, „Lazio“ vadovas Iglis Tare tikina dar nesulaukęs nė vieno pasiūlymo dėl talentingojo Sergejaus Milinkovičiuas Savičiaus.

Puikų sezoną sužaidęs futbolininkas šiuo metu domina net kelis didžiuosis Senojo žemyno klubus: Turino „Juventus“, Marido „Real“ ir „Manchester United“.

23-ejų serbas per šį sezoną pelnė 14 įvarčių visuose turnyruose, 12 iš jų jis mušė Italijos „Serie A“ čempionate, kur savo komandai padėjo užimti penktą vietą.

I.Tare anksčiau teigė, kad už talentingą saugą reikalaus bent 90 mln. eurų sumos, tačiau teigia, kad dar nesulaukė nė vieno pasiūlymo už jį.

„Nesugebėjimas patekti į Čempionų lygą nieko nekeičia, mes žinome, ką turime padaryti, kad toliau tobulėtume.

Turime suteikti Simone Inzaghiui tokias sąlygas, kad jis galėtų gerai pasirodyti. S.Milinkovičiaus Savičiaus kebli padėtis prasidėjo ne vakar, o dar prieš dvejus metus. Mes kalbame apie tokį futbolininką, kuris nusipelnė būti tokioje scenoje.

Mes nenorime kalbėti apie sumas. Žaidėjų rinka nėra pagrįsta vien žodžiais „jeigu“ ar „galbūt“. Šią akimirką dar nesame sulaukę nė vieno pasiūlymo, o kai tokį gausime, svarstysime, ką daryti“, - teigė I.Tare.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.