Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Daugiau nei dvejus metus nekovojęs ir problemų dėl dopingo bei narkotikų turėjęs buvęs IBF, WBO, IBO, WBA sunkiasvorių čempionas 29-erių metų britas Tysonas Fury jau birželio 9-ą dieną žengs į ringą bei Mančesterio arenoje susikaus su 39-erių metų albanu Seferu Seferi.

T.Fury nesikovė nuo 2015 metų lapkričio mėnesio, kai įveikė ukrainietį Vladimirą Kličko ir iškovojo IBF, WBA ir WBO sunkiasvorių čempionų diržus. Tuo tarpu S.Seferi didžiąją dalį savo karjeros kovojo pirmojo sunkaus svorio (angl. „cruiserweight“) kategorijoje, tačiau su T.Fury kovos kaip sunkiasvoris.

T.Fury savo boksininko licenciją atgavo tik šiais metais ir nuo tada pasirašė sutartį su vadybininku Franku Warrenu. Britas per karjerą profesionalų ringe laimėjo visas 25 kovas ir nokautavo 18 varžovų.

Visgi T.Fury mano, kad jis vis dar yra geriausias sunkiasvorių boksininkas pasaulyje, o jo mintyse - kovos su IBO, IBF, WBO, WBA sunkiasvorių čempionu Anthony Joshua bei WBC čempionu Deontay Wilderiu.

Po susitikimo su buvusiu keturių divizionų pasaulio čempionu Roy Jonesu jaunesniuoju, T.Fury tik dar labiau ėmė pasitikėti savimi ir yra pasiryžęs įrodyti, kad yra geriausias sunkiasvorių boksininkas pasaulyje.

„Aš tiesiog sėdėjau ir galvojau, kad tai, ką man pasakė puiki legenda Roy Jonesas, yra tiesa. Aš negaliu miegoti naktį žinodamas, kad žmonės mano, jog A.Joshua arba D.Wilderis yra geresnis nei aš“, - kalbėjo T.Fury. „Aš noriu trenkti AJ šešis kairiuosius kablius iš eilės. Bombų būrys ateina pas tave. Galbūt jūs manote, kad buvau suknistas praeityje, tačiau aš esu pasiryžęs sunaikinti visus iš eilės. Jei yra norinčių iš žemesnių divizionų žengti į sunkiasvorius, tuomet geriau paskubėkite, nes aš visus jus sunaikinsiu“.

Skelbiama, kad T.Fury 2018-ais metais planuoja kautis tris-keturis kartus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.