Anthony Joshua ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 Bokso pasaulis su nekantrumu laukia dviejų stipriausių pasaulio sunkiasvorių – brito Anthony Joshua ir amerikiečio Deontay Wilderio – kovos. Tokios kovos nugalėtojas laimėtų visus keturis pagrindinius pasaulio čempiono diržus.

Derybos tarp abiejų pusių trunka jau ilgą laiką, o A.Joshua neseniai pareiškė, jog yra linkęs atsisakyti 50 mln. JAV dolerių pasiūlymo tam, kad kova įvyktų Didžiojoje Britanijoje. Ką tik į tokį brito pareiškimą sureagavo D.Wilderis.

„Šita kova tikrai įvyks. Joshua anksčiau sakė, kad iš karto pasirašytų po kontraktu, kurio vertė 50 mln. JAV dolerių. Mes jam tiek pasiūlėme ir jis atsisakė. Galite pasidaryti savo išvadas. 50 mln. JAV dolerių jis būtų gavęs bet kokiu atveju. Net jei kova neuždirbtų nieko. Tai būtų unikalus atvejis bokso istorijoje. Jam tereikėjo atvykti kovoti į JAV, bet jis to nenori. Gerai, Anthony. Jei tu sutinki atsisakyti 20 mln. JAV dolerių, tuomet aš atvykstu kovoti į Didžiąją Britaniją. Kova turi vykti rugsėjo mėnesį“, - aiškino D.Wilderis.

Amerikietis šiame interviu taip pat prisiminė A.Joshua kovą su Naujosios Zelandijos boksininku Josephu Parkeriu. D.Wilderis pareiškė, kad britą šioje kovoje gelbėjo teisėjas, o J.Parkeris buvo vertesnis pergalės.

„Ringo teisėjas gelbėjo Anthony. Joshua ringe buvo Betmenas, o teisėjas – Robinas. Aš pats maniau, kad Parkeris laimėjo kovą. Šiaip ar taip, mano kova su Anthony bus dar didingesnė. Ruoškitės, mažuliai. Išvysite didingiausią bokso kovą per savo gyvenimą“, - užbaigė D.Wilderis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų