Ronaldas Račinskas | Organizatorių nuotr.

Ronaldas Račinskas | Organizatorių nuotr.

 Savaitgalį Vilniuje, LOSC šaudykloje, vyko šaudymo į skraidančius taikinius Lietuvos taurės varžybos, kuriose taip pat dalyvavo stipriausi Latvijos sportininkai. Mūsų šalies atletai pradžiugino puikiais rezultatais.

Tranšėjinėje aikštelėje nugalėjo marijampolietis Donatas Blaškevičius. Jis finalinėje serijoje, kur dalyvavo šeši geriausiai kvalifikacijoje pasirodę dalyviai, pataikė į 41 lėkštutę iš 50 galimų ir vienu tašku aplenkė svečią iš Latvijos Rolandą Birzgalį (40 pataikymų). Bronza atiteko vilniečiui Aleksėjui Zareckiui (28 pataikymai iš 40).

Varžybose apvalioje aikštelėje kylančia forma pradžiugino Lietuvos olimpinės rinktinės narys vilnietis Ronaldas Račinskas. Jis finalinėje serijoje tarp šešių pajėgiausių varžybų dalyvių pataikė į 55 lėkštutes iš 60 galimų, užtikrintai laimėjo Lietuvos taurę ir jau trečią kartą šiemet pagerino sau priklausantį Lietuvos rekordą. Sidabras atiteko Latvijos atstovui Vadimui Basovui, kuris kliudė 50 taikinių. Bronza pasipuošė vilnietis Rolandas Lisauskas (38 pataikymai iš 50).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų