Reggie Milleris, Anthony Joshua ir Chrisas Webberis | „Twitter“ nuotr.

Reggie Milleris, Anthony Joshua ir Chrisas Webberis | „Twitter“ nuotr.

 Pasaulio sunkiasvorių bokso čempionas britas Anthony Joshua neseniai viešėjo JAV, kur bandė paspartinti derybas su kitu pasaulio čempionu amerikiečiu Deontay Wilderiu.

A.Joshua apsilankė ir vienose NBA rungtynėse, kuriose sulaukė televizijos dėmesio. Buvęs NBA žaidėjas, o dabar komentatoriumi dirbantis Reggie Milleris tiesioginiame eteryje apsijuokė, kai A.Joshua pavadino „Anthony Johnsonu“.

Vėliau R.Milleris savo „twitter“ paskyroje tikino puikiai žinantis A.Joshua pavardę: „Taip, aš puikiai žinau, kad tai yra Anthony Joshua, o ne Johnsonas. Atleisk, čempione. Įsijaučiau į tas „purvinas“ kalbas, pabandžiau sukurti ažiotažą prieš tavo kovą su Deontay ir pavadinau tave Johnsonu. Visi žino, kad aš esu didelis šio sporto gerbėjas ir negaliu sulaukti, kol įvyks ši kova.“

R.Millerio komentarą išgirdo legendinis boksininkas Lennoxas Lewisas. Jis pareiškė, kad A.Joshua privalo pagaliau surengti bent vieną savo kovą JAV, nes čia neva niekas jo nepažįsta.

Lennoxo Lewiso komentaras | „Twitter“ nuotr.

Lennoxo Lewiso komentaras | „Twitter“ nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.