Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

 Anthony Joshua rimtai nusiteikęs trūkstamą pasaulio čempiono diržą iškovoti Didžiojoje Britanijoje prie savų sirgalių.

Amerikiečio Deontay Wilderio atstovai siūlė britui mažiausiai 50 mln. JAV dolerių už kovą, bet ji turėjo vykti Las Vegase. Tai netiko nei A.Joshua, nei jo vadybininkui Eddie Hearnui. Dabar skelbiama, kad A.Joshua atstovai daro viską, jog kova įvyktų Didžiojoje Britanijoje, o boksininkas dėl to netgi sutinka atsisakyti ne vieno milijono JAV dolerių.

„Aišku yra tik viena – Anthony nori, kad kita jo kova vyktų prieš Deontay. Jis tą pasakė aiškiai. Anthony taip pat yra nusprendęs, kad kova privalo vykti Didžiojoje Britanijoje. Visų pirma, to verti jo fanai, visų antra, Anthony jaučiasi užsitarnavęs teisę pasirinkti kovos vietą. Pinigai šioje situacijoje nėra esminis faktorius. Papildomi 15-20 mln. JAV dolerių neprivers Anthony kovoti už Atlanto“, - aiškino E.Hearnas.

Teigiama, kad A.Joshua rizikuoja prarasti apie 10 mln. JAV dolerių, jei kova vyktų Didžiojoje Britanijoje, bet tai jo negąsdina. Kova galėtų vykti viename iš trijų stadionų – „Wembley“, „Twickenham“ arba Londono olimpiniame. Šią kovą norima surengti jau rugsėjį.

„Jei derybos baigsis nesėkmingai, mūsų atsarginis planas yra kova su Aleksandru Povetkinu. Jis pirmauja ne viename reitinge, todėl yra sąrašo viršuje. Kitą varžovą norime paskelbti per artimiausias tris savaites. Vis dar duočiau 70 procentų, kad A.Joshua ir D.Wilderio kova įvyks šiemet. Jei Deontay laimėtų, mes būtume nieko prieš revanšinę kovą surengti JAV. Tada D.Wilderis būtų užsitarnavęs tokią teisę“, - užbaigė E.Hearnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų