Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

 Anthony Joshua ir Deontay Wilderio atstovų derybos tęsiasi jau pusantro mėnesio, bet susitarimas vis dar nepasiektas ir atsiranda vis daugiau abejojančių, kad ši kova artimiausiu metu įvyks.

D.Wilderio atstovai pasiūlė A.Joshua ne mažesnį nei 50 mln. JAV dolerių uždarbį, bet britas tokiu atveju turėtų atvykti kovoti už Atlanto. Tai netenkina nei A.Joshua atstovo Eddie Hearno, nei paties boksininko.

„Didžiosios Britanijos bokso sirgaliai mane visada palaikė ir jaučiuosi esąs jiems skolingas, todėl noriu, kad kova su Deontay vyktų čia. Jie nori, kad susikautume Las Vegase, bet aš tikiuosi, kad pirma kova įvyks Didžiojoje Britanijoje. Jei iš karto važiuotume į Las Vegasą, susidurčiau su pernelyg didele rizika. Deontay atstovai ten žaistų savo žaidimus, rinktųsi sau parankius teisėjus ir ringo arbitrą. Aš noriu kovoti namie, kur esu saugus“, - aiškino A.Joshua.

Britas vis dar tiki, kad iki šių metų pabaigos kova su D.Wilderiu gali įvykti: „Derybos tęsiasi, bendraujame elektroniniu paštu. Visai neseniai jiems nusiuntėme naują pasiūlymą. Šioje kovoje neturėčiau ką prarasti, todėl priverčiau Deontay pajausti tikrą pragarą. Abu esame galingi smūgiuotojai, todėl kova būtų įspūdinga.“

Spėjama, kad A.Joshua, laukdamas derybų su D.Wilderiu pabaigos, gali jau rudenį susikauti su rusu Aleksandru Povetkinu. Rusas pirmauja tiek WBA, tiek WBO reitinge, todėl turi teisę į kovą su britu. A.Povetkino atstovas Vadimas Kornilovas atskleidė, kad aktyviai derasi su E.Hearnu, kad ši kova įvyktų jau rugsėjį.

„Neseniai buvome susitikę su Eddie Hearnu. Viskas vyko labai sklandžiai. Vis dar norime, kad Anthony ir Aleksandras susikautų šį rugsėjį. Dar neišsirinkome šalies ir tikslios vietos, bet tikimės tai padaryti iki gegužės pabaigos“, - teigė V.Kornilovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų