„Lietkabelis“
Ilgoji pertrauka
45
:
53
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
„Manchester City“ paradas | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ paradas | Scanpix nuotr.

 Nepaisant to, kad „Manchester City“ ekipa surinko rekordinį taškų skaičių ir iškovojo Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą, tačiau šį sezoną pagal uždirbtus pinigus juos aplenkė „Manchester United“ ekipa.

Antrą vietą užėmusi „Man United“ ekipa iš „Premier“ lygos gavo 149,77 mln. svarų, o tai yra 328,391 tūkst. daugiau, negu „Man City“ ekipa. „Man United“ uždirbo daugiau, nes jų rungtynes dažniau transliuodavo Didžiosios Britanijos televizijos.

Viso „Premier“ lygos klubai uždirbo 2,42 mlrd. svarų - 2,2 mln. daugiau nei praėjusį sezoną.

Šiame sezone „Man United“ Didžiosios Britanijos televizijose pasirodė 28 kartus. tiek pat kartų buvo parodytos „Liverpool“ ir „Arsenal“ rungtynės, tuo tarpu „Man City“ rodė 26 kartus.

Bendras klubų uždarbis susideda pajamų už transliacijas: 50 proc. padalinama bendrai klubams, 25 proc. - pagal transliuotų rungtynių skaičių ir 25 proc. - pagal užimtą poziciją.

„Man City“ užsidirbo 38,63 mln. už tai, kad laimėjo „Premier“ lygą ir tai yra 1,93 mln. daugiau, negu antroje vietoje likusi „Man United“ ekipa.

„Premier“ lygos klubų uždarbis | Organizatorių nuotr.

„Premier“ lygos klubų uždarbis | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų