Paskutinė Anthony Joshua ir Josepho Parkerio spaudos konferencija | Scanpix nuotr.

Paskutinė Anthony Joshua ir Josepho Parkerio spaudos konferencija | Scanpix nuotr.

 Sunkiasvorių boksas jau šiemet gali turėti „neginčijamą“ pasaulio čempioną, jei bus surengta kova tarp brito Anthony Joshua ir amerikiečio Deontay Wilderio. A.Joshua dabar turi tris iš keturių pagrindinių pasaulio čempiono diržų ir jam trūksta tik WBC titulo, priklausančio amerikiečiui.

Derybos tarp abiejų pusių tęsiasi jau kurį laiką. Pokalbiai dar abiejų pusių vis intensyvėja, o A.Joshua neseniai pareiškė beveik neabejojantis, kad ši kova įvyks dar šiemet.

„Duodu 95 proc. tikimybę, kad ši kova įvyks dar šiemet. Mane labai domina kova prieš Deontay. Apie finansus kalbėti čia net nereikia. Esu tikras, kad abi pusės bet kokiu atveju uždirbs nemažai pelno. Man svarbesnės yra kitos detalės. Jie nori kovos JAV, o aš noriu Didžiojoje Britanijoje. Manau, kad būtent Didžiojoje Britanijoje galėtume išnaudoti visą tokios kovos potencialą. Jaučiu, kad parašus ant kontrakto sudėsime dar negreitai, nes turime suderinti daug detalių. Šiaip ar taip, tikiu, kad iki metų pabaigos tokia kova įvyks“, - kalbėjo A.Joshua.

28-erių metų A.Joshua profesionalų ringe laimėjo 21 kovą ir nokautavo 20 varžovų. 32-ejų metų D.Wilderis taip pat yra nenugalėtas – 40 pergalių iš eilės ir 39 nokautai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

jmm
2018-05-08 03:49:27
taisykles diktuoja tas kuris ant stalo daugiau stato
Atsakyti
Asksks@ksks.lt
2018-05-08 00:53:04
Joshua prisitrirdes bailiukas bijo kovot amerikoj
Atsakyti
Dvds
2018-05-17 15:00:08
Wilderis bijo kovoti UK. + pelnas būtų didesnis Europoj.