Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ specialistas Jurgenas Kloppas pasidalino klubo vasaros planais. Vokietis tikina, kad „Liverpool“ stiprins savo gretas pajėgiais žaidėjais, o „RB Leipzig“ saugo Naby Keita perėjimas yra tik pradžia. 

„Labai džiugu, kad N.Keita prisijungs prie mūsų, galiu pasakyti, jog mes tikrai pirksime žaidėjus, kalbu apie aukšto lygio futbolininkus. Pirmiausiai turime sustiprinti pagrindinę sudėtį. Privalome įsigyti futbolininkus, kurie bus 200 procentų stipresni, nei dabartiniai. Žinoma, tai bus sunku, tačiau nėra lengvų kelių. Komandai reikia užnugario ir ilgesnio suolo, tai labai svarbu.

Turėjome problemų žiemos metu. Philippe Coutinho paliko komandą, Adamas Lallana gavo traumą ir negalėjo padėti komandai, jis būtų puikus pakaitalas brazilui, bet jis negalėjo rungtyniauti. Prie visų problemų prisidėjo ir Emre Cano trauma. Tai buvo sunki situacija, tad mes privalome pasirūpinti iš anksto, kad ji nepasikartotų.

Negali žinoti, kada tavo žaidėjas patirs traumą, jos visada persekios, kuo daugiau vykdysim rotaciją, tuo labiau sumažės galimybė gauti traumas. Bandžiau daryti viską, kad išvengčiau problemų, bet tai vis tiek įvyko. Noriu padėkoti žaidėjams, jie išsisuko iš situacijos ir rungtyniavo fantastiškai.

Žinoma, kad klubas įsigys naujų futbolininkų. Mes ruošiamės ir norime matyti tik geriausius žaidėjus, tačiau futbolininkai turės kitų klubų pasiūlymų ir juos svarstys. Nauji futbolininkai turi pasitikėti klubu, taip yra dabar ir taip bus, kol aš paliksiu šią komandą. Kol žmogus nebus įsitikinęs „Liverpool“ projektu, tol jis neprisijungs prie mūsų“, - pabrėžė J.Kloppas ESPN portalui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų