61
Atsinaujins po sek
„Rytas“
„Napoli“ | Scanpix nuotr.

Sekmadienį Italijos „Serie A“ čempionate „Napoli“ futbolininkai nesugebėjo įveikti „Torino“ ir sužaidę lygiosiomis 2 – 2 beveik paskandino viltis tapti čempionais, o išvykoje žaidę Milano „Inter“ rezultatu 4 – 0 nuskriaudė žaidėjo dėl raudonos kortelės netekusių „Udinese“.

Beveik visą darbą Milano ekipa nuveikė dar pirmajame kėlinyje, kuomet pelnė tris įvarčius. 13-ąją minutę smūgiu galva kamuolį į vartus nukreipė Andrea Ranocchia, 44-ąją minutę rezultatą padvigubino Rafinha, o pridėto laiko metu dar vieną tikslų smūgį atliko Mauro Icardi – 3 – 0.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 49-ąją minutę Seko Fofana buvo „apdovanotas“ raudona kortele, o tuo pasinaudoję „Inter“ pelnė dar vieną įvartį. 71-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Iglesias Borja Valero – 4 – 0.

Tuo tarpu „Napoli“ net du kartus pirmavo rungtynėse su „Torino“. 25-ąją minutę rezultatą buvo pakeitęs Driesas Mertensas, o 71-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė Marekas Hamšikas.

Tačiau „Torino“ du kartus lygino rezultatą. 55-ąją minutę tai padarė Danielis Baselli, o 83-iąją minutę jiems tašką išplėšė Lorenzo De Silvestri – 2 – 2.