Andersonas Hernanesas | LaPresse/Scanpix nuotr.

Andersonas Hernanesas | LaPresse/Scanpix nuotr.

Romos „Lazio“ klubo žvaigždės Andersono Hernaneso agentas teigiamai pakomentavo gandus siejančius jo klientą su perėjimo į „Manchester City“.

Spauda skelbia, kad „Man City“ už brazilą, kurio sutartis su „Lazio“ galioja iki 2015 metų vasaros, ketina pateikti 15 milijonų svarų ir dar pridėti jaunąjį puolėją Johna Guidetti.

Kol kas „Lazio“ nepradėjo kalbų su A.Hernanesu dėl sutarties pratęsimo, todėl gali būti, kad vasarą Romos miesto ekipa stengsis užsidirbti iš jo. A.Hernaneso agentas Josephas Lee nusprendė apie tai šiek tiek pakalbėti.

„Kol kas tai yra gandai ir aš nenorėčiau to komentuoti. „Man City“ yra aukščiausio lygio klubas ir Hernanesui tikrai patinka „Premier“ lyga. Tačiau aš per daug gerbiu „Lazio“, kad galėčiau atskleisti daugiau informacijos“, - kalbėjo J.Lee.

Kaip ir minėjome, „Man City“ už saugą iš Brazilijos ketina mokėti 15 milijonų svarų grynais ir dar atiduoti puolėją J.Guidetti, kuris praėjusiame sezone, nuomos pagrindais žaisdamas „Feyenoord“ klube, per 23 mačus įmušė net 20 įvarčių. Tačiau manoma, kad „Lazio“ norėtų gauti apie 25 milijonus svarų grynais.

„Rugsėjį su „Lazio“ prezidentu Claudio Lotito mes kalbėjomės labai daug. Kalbėjome ir apie naują Hernaneso sutartį, tačiau nuo to laiko situacija nepasikeitė ir jokių kitų susitikimų suplanuota nėra. Kas būtų jei „Manchester City“ pateiktų pasiūlymą? Dar kartą pasikartosiu, kad tai kol kas gandai, tačiau jei taip atsitiktų, Lotito privalėtų mums apie tai pranešti“, - užbaigė A.Hernaneso agentas.