Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

 33-ejų metų amerikietis Nate‘as Diazas pradėjo derybas su UFC dėl sugrįžimo į narvą, - antradienį paskelbė tiek ESPN, tiek kiti JAV žiniasklaidos gigantai.

Šaltinių teigimu, derybos vyksta jau kurį laiką, o paskutinį kartą abi pusės buvo susisiekusios praėjusią savaitę. Skelbiama, kad UFC norėtų N.Diazo sugrįžimo jau rugpjūčio 4-ą dieną, kai Los Andželo „Staples Center“ arenoje (JAV) vyks „UFC 227“ turnyras. N.Diazas pats yra kilęs iš Kalifornijos valstijos, tad Los Andžele turėtų didelį palaikymą.

Apklausa

1. Kas turėtų tapti kitu N.Diazo varžovu?

ESPN po šių naujienų susisiekė su UFC prezidentu Dana White‘u, bet šis atsisakė pateikti išsamesnę informaciją, teigdamas, kad negali pasakyti nieko naujo. Pats N.Diazas anksčiau buvo minėjęs, kad norėtų kovoti gegužę ar birželį. Dabar šie mėnesiai neatrodo kaip realūs variantai, bet iki rugpjūčio jis galėtų surengti pilnavertę treniruočių stovyklą.

N.Diazas narve nesikovė nuo 2016 m. rugpjūčio, kai pralaimėjo airiui Conorui McGregorui. Amerikietis per savo karjerą laimėjo 19 kovų ir patyrė 11 pralaimėjimų. N.Diazas šiuo metu UFC lengvo svorio kategorijos reitinge yra 8-as.

Jau anksčiau paskelbta, kad „UFC 227“ turnyre dėl 135 svarų kategorijos diržo kovos amerikiečiai T.J.Dillashaw ir revanšo sieksiantis Cody Garbrandtas. Spėjama, jog tai bus pagrindinė vakaro kova.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.