Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Sunkiasvorių boksas jau šiemet gali turėti „neginčijamą“ pasaulio čempioną, jei bus surengta kova tarp brito Anthony Joshua ir amerikiečio Deontay Wilderio. A.Joshua dabar turi tris iš keturių pagrindinių pasaulio čempiono diržų ir jam trūksta tik WBC titulo, priklausančio amerikiečiui.

Derybos tarp abiejų pusių vyksta jau kurį laiką, bet susitarimas vis dar nepasiektas. A.Joshua vadybininkas Eddie Hearnas siūlė D.Wilderiui kovoti už maždaug 12,5 mln. JAV dolerių, o amerikiečio agentas Shelly Finkelis pateikė britui 50 mln. JAV dolerių pasiūlymą, bet nesutiko jo plačiau aptarti su E.Hearnu.

Artimiausiu metu D.Wilderio atstovai turėtų sulaukti atsakomojo pasiūlymo. E.Hearnas planuoja jį paruošti jau šią savaitę.

„Mes negalime pasiekti galutinio susitarimo, kol neįvertinsime bent tuzino atskirų detalių. Aš šią savaitę ruošiu D.Wilderio atstovams atsakomąjį pasiūlymą. Su Anthony kalbėjau daugybę kartų. Jis nori šios kovos. Deontay irgi nori šios kovos. Aš dirbu Anthony, jis yra mano bosas. Jei jis sako, kad nori šios kovos, tai yra mano darbas, kad ji įvyktų“, - kalbėjo E.Hearnas.

A.Joshua atstovas tikino norintis daugiau aiškumo iš D.Wilderio vadybininkų. E.Hearną domina ne tik finansiniai klausimai, bet ir kitos detalės.

„Jie nori, kad kova vyktų JAV. Mes galime tai padaryti, bet nenorime, kad visi įmanomi pranašumai atsidurtų Deontay pusėje. Sąlygos turi būti teisingos. Jei jie sutiktų kovoti Didžiojoje Britanijoje, tuomet mes būtume arčiau susitarimo. Mus tikrai domino jų pasiūlyti 50 mln. JAV dolerių. Praėjusį penktadienį planavome susitikti akis į akį, bet jie atšaukė mūsų pokalbį“, - sakė E.Hearnas.

28-erių metų A.Joshua profesionalų ringe laimėjo 21 kovą ir nokautavo 20 varžovų. 32-ejų metų D.Wilderis taip pat yra nenugalėtas – 40 pergalių iš eilės ir 39 nokautai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.