Akimirka | Scanpix nuotr.

Vokietijos „Bundesligoje“ Frankfurto „Eintracht“ nelaimėjo jau penktų rungtynių iš eilės ir išvykoje 1 – 3 nusileidę Miuncheno „Bayern“ prarado bet kokias galimybes kitąmet žaisti UEFA Čempionų lygoje. Tuo tarpu Gelzenkircheno „Schalke“ įteikė dovanėlę konkurentams ir sužaidė lygiosiomis 1 – 1  su Monchengladbacho „Borussia“.

„Bayern“ futbolininkai išsiveržė į priekį 43-iąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Niklasas Dorschas – 1 – 0.

Rungtynėms artėjant pabaigos link komandos gerokai apsišaudė įvarčiais, tačiau tai buvo visiškai nepalanku „Eintracht“. 76-ąją minutę rezultatą padvigubino Sandro Wagneris, o vos po poros minučių jį sušvelnino Sebastienas Halleris – 2 – 1.

Pačioje pagrindinio laiko pabaigoje Vokietijos čempionai smeigė du greitus dūrius. 87-ąją minutę dviejų įvarčių persvarą atstatė Rafinha, o po kelių minučių dar vieną taiklų smūgį pridėjo Niklasas Sule – 4 – 1.

Po šio pralaimėjimo „EIntracht“ prarado bet kokius šansus kovoti dėl vietos kitų metų Čempionų lygoje, kadangi likus dviem turams nuo ketvirtos vietos jie atsilieka 8 taškais.

Tuo tarpu „Schalke“ įteikė dovaną trečioje vietoje esančiai „Borussia“ ekipai ir sužaidė lygiosiomis. Rungtynių eigą smarkiai pakoregavo anksti gauta raudona kortelė, tad jau 12-ąją minutę Nabilis Bentalebas turėjo palikti aikštę.

Tuo pasinaudoję „M.Borussia“ futbolininkai 33-iąją minutę išsiveržė į priekį, kuomet Larso Stindlo perdavimą baudos aikštelėje išnaudojęs Raffaelis nukreipė kamuolį į vartus – 1 – 0.

Visgi „Schalke“ pavyko išvengti pralaimėjimo, kadangi pridėto laiko metu teisėjas užfiksavo žaidimą ranka ir skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavo prie žymos stokęs Danielis Caligiuri – 1 – 1.