Anthony Joshua ir Vladimiras Kličko | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua ir Vladimiras Kličko | Scanpix nuotr.

 Tris iš keturių pagrindinių pasaulio čempiono diržų turintis britas Anthony Joshua vis dar nežino, kas bus kitu jo varžovu. Realiausiais kandidatais įvardijami WBC pasaulio čempionas amerikietis Deontay Wilderis bei rusas Aleksandras Povetkinas.

Pats A.Joshua pareiškė, kad norėtų ateities kovoms ruoštis kartu su legendiniu ukrainiečiu Vladimiru Kličko. Nors britas ir nokautavo ukrainietį, tačiau jie visą laiką pagarbiai atsiliepdavo vienas apie kitą ir liko gerais bičiuliais.

„Jei Kličko man galėtų padėti ruoštis kovoms, tai man leistų pasiekti dar aukštesnį lygį. Norėčiau turėti Vladimirą savo pusėje. Jaučiu jam didžiulę pagarbą. Jis yra vaikščiojanti bokso encikopledija. Nors jį ir nugalėjau, visada į Vladimirą žiūrėsiu su pagarba ir visada jį vadinsiu geresniu boksininku, nes jis pasiekė daugiau už mane. Vladimiras pralaimėjo tris kartus, bet vėliau 10 metų karaliavo sunkiasvorių bokse. Po kiekvienos nesėkmės jis sugrįždavo stipresnis ir dirbdavo iki tobulybės“, - kalbėjo A.Joshua.

Brito vadybininkas Eddie Hearnas atskleidė, kad A.Joshua profesionalo karjerą žada tęsti dar 8 ar net 10 metų. Per tą laiką jis yra numatęs daug įspūdingų kovų ir pripažino, kad norėtų V.Kličko sugrįžimo į ringą.

„Mums reikia kovų ne tik su Deontay Wilderiu. Mes norėtume ir Vladimiro Kličko sugrįžimo į ringą. Mus domina ir Tysonas Fury, Dillianas Whyte‘as, Luisas Ortizas bei Aleksandras Povetkinas“, - pareiškė E.Hearnas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.