Tysonas Fury ir Vladimiras Kličko | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury ir Vladimiras Kličko | Scanpix nuotr.

 Skandalingasis britas Tysonas Fury neseniai paskelbė apie sugrįžimą į bokso ringą. Birželio 9-ą dieną jis Mančesterio arenoje (Didžioji Britanija) susikaus su dar neįvardytu varžovu. Tai bus pirma T.Fury kova nuo 2015 m. lapkričio, kai jis teisėjų sprendimu nugalėjo ukrainietį Vladimirą Kličko ir laimėjo tris iš keturių pagrindinių pasaulio sunkiasvorių diržų.

Dabar tuos pačius diržus yra susirinkęs kitas britas Anthony Joshua ir T.Fury minėjo, kad 2019 m. norėtų susikauti su dabartiniu čempionu. Visgi, T.Fury galimybes tokioje kovoje daugelis vertina skeptiškai. Tarp tokių – ir ilgametis pasaulio čempionas Vladimiras Kličko.

„Nėra jokių abejonių. Anthony tikrai nugalėtų Tysoną Fury. Joshua yra tas boksininkas, kuris įkūnija visas geriausias savybes. Jis aukštas, stiprus ir techniškas. Negana to, Anthony labai greitai mokosi bokso paslapčių ir nuolat tobulėja. Tysonas Fury yra tik pirstelėjimas vėjyje. Jis staiga atsiranda ir labai greitai išnyksta. Bokso istorijoje yra daug tokių pavyzdžių. Kai kurie boksininkai iškyla į aukštumas po vienos kovos, bet jiems trūksta disciplinos, norint išsilaikyti viršūnėje. Tysonui linkiu tik gero, bet manau, kad disciplinos trūkumas jam sutrukdys grįžti į aukštumas. Tai yra svarbesnė savybė nei motyvacija“, - kalbėjo Vladimiras Kličko.

Ukrainietis taip pat pridėjo matantis A.Joshua kur kas rimtesnį varžovą už T.Fury. Tai – dabartinis WBC pasaulio čempionas amerikietis Deontay Wilderis.

„Anthony tai būtų labai rizikinga kova. Nesakau, kad jis pralaimėtų, bet Deontay yra išskirtinis. Kaip sunkiasvoris, jis yra labai lengvas ir greitas, be to, turi didelę jėgą savo kumščiuose. Techniškai jis gana „žalias“, bet tie, kas pajautė jo smūgius, žino, ką tai reiškia. Wilderis yra aukštesnis ir greitesnis už Joshua, bet Anthony yra techniškai ir taktiškai pajėgesnis. Tokia kova galėtų pakrypti bet kuria linkme“, - užbaigė Vladimiras Kličko.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lt
2018-04-20 01:06:12
Geras strategas Vladimiras.
Atsakyti
as
2018-04-18 17:17:42
pirstelejimas vėjyje bet pats to pirstelejimo ir neatlaike
Atsakyti
girlsdoporn
2018-04-18 15:00:19
cia berods pirmas atvejis kai pirstelejimas vejuje taskais nugali pasaulio cempiona
Atsakyti
Zemaic
2018-04-19 21:33:59
Ka jus ismanot kaimieciai nugalejo klicko tai dabar kad ir 60 kartu pralaimetu vistiek prisimintu kaip viena karta klicko nugalejo