Neymar | Scanpix nuotr.

Neymar | Scanpix nuotr.

 Kai Brazilijos futbolo žvaigždė Neymaras 2013-ais metais iš „Santos“ klubo persikėlė į „Barceloną“, žaidėjas buvo sunerimęs ir jaudinosi dėl galimo spaudimo, tačiau visus nervus nuramino Lionelis Messi, su kuriuo Neymaras pradėjo draugystę nuo pat pradžių.

Nors vienas iš garsiausių futbolo agentų Pini Zahavi neseniai sakė, kad Neymaras, L.Messi ir C.Ronaldo privalo žaisti skirtingose komandose bei negali būti vienas šalia kito, tačiau Neymaras ir L.Messi kartu buvo ketverius metus. Jie kūrė ne tik stiprų tandemą aikštelėje, tačiau ir buvo geri draugai.

Kaip atskleidė Neymaras, viskas prasidėjo 2013-ų metų rungtynėse, kai brazilui visiškai nesisekė žaisti.

„Jis pamatė, kad aš jau esu arti to, kad verkčiau, nes pirmasis kėlinys man susiklostė itin blogai“, - vienoje Brazilijos televizijos laidoje sakė Neymaras. „Messi pamatė, kad aš liūdnas ir pradėjo kalbinti mane: būk toks, koks esi, žaisk savo futbolą ir neleisk savęs baimintis“.

Po šių žodžių Neymaras atsipalaidavo ir jo karjera pradėjo kilti į viršų.

„Po to, kai pasikalbėjau su L.Messi, aš pradėjau žaisti gerą futbolą ir pasitikėjau savimi“, - kalbėjo Neymaras. „Būtent tada aš atsipalaidavau, tapau laimingas, o mūsų draugystė tapo stipri“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141