UEFA Čempionų lyga: Turino „Juventus“ - Londono „Tottenham“. Aštuntfinalis (2018.02.13) | Scanpix nuotr.

Sekmadienio vakarą Italijos „Serie A“ rungtynėse tarp lygos lyderių Turino „Juventus“ ir „Sampdoria“ klubų triuškinančiu rezultatu 3:0 triumfavo Massimiliano Allegri auklėtiniai. „Senjora“ pasinaudojo „Napoli“ problemomis su „Milan“ ekipa ir atsiplėšė nuo pietiečių 6 taškais.

44‘ dvikovos minutę „Juventus“ gynėjas Alexas Sandro atliko tikslų perdavimą Mario Mandžukičiui, kuris vienu lietimu pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. (1:0)

59‘ minutę „Juventus“ atakuojanti grandis tiesiog išmaudė „Sampdoria“ gynybą. Kamuolį gavęs Douglas Costa atliko aukštą perdavimą laisvam Benediktui Howedesui, kuris pašokęs pelnė savo pirmąjį įvartį Italijos čempionate. (2:0)

74‘ minutę D.Costa įsirašo dar vieną rezultatyvų perdavimą šiose rungtynėse. Vėl „Sampdoria“ futbolininkai davė laisvės atakuojančiam saugui dešiniajame krašte, D.Costa pastebėjo laisvą Samį Khedirą ir atliko perdavimą. Vokiečio smūgis į vartus ir „Juventus“ pasiekė triuškinančią pergalę prieš Genujos komandą. (3:0)

Kiti rezultatai:

„Fiorentina“ 0 – 0 SPAL

„Milan“ 0 – 0 „Napoli“

„Bologna“ 2 – 0 Veronos „Hellas“

31‘ [1 – 0] S.Verdi 94‘ [2 – 0] A.Nagy

„Sassuolo“ 2 – 2 „Benevento“

22‘ [0 – 1] C.Diabate 41‘ [1 – 1] M.Politano 64‘ [2 – 1] M.Politano 73‘ [2 – 2] C.Diabate