Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 29-erių metų britas Tysonas Fury toliau sėkmingai artėja link sugrįžimo į profesionalų boksą. Daugiau nei dvejus metus nekovojęs ir problemų dėl dopingo bei narkotikų turėjęs britas jau kurį laiką pluša treniruotėse ir numetė daug svorio. Ketvirtadienį paskelbta, kad T.Fury pradės bendradarbiavimą su bokso vadybininku Franku Warrenu. Šis ir padės britui sugrįžti į didįjį sportą ir vėl traukti minias žiūrovų į savo kovas.

Kontraversiškasis T.Fury per karjerą spėjo sukelti ne vieną skandalą, įžeisdamas moteris, homoseksualus ir žydus. Britų televizijos žurnalistas po T.Fury spaudos konferencijos norėjo pasiteirauti boksininko apie jo homofobiškus ir antisemetiškus pasisakymus, bet T.Fury tai gerokai suerzino.

„Jokių komentarų. Net nebandyk to klausti. Jokių komentarų. Aš boksininkas, o ne politikas. Mane domina tik boksas“, - sakė T.Fury.

Tuomet brito buvo pasiteirauta apie jo dopingo skandalą, o šis vėl atšovė, kad nieko nekomentuos ir netrukus užbaigė interviu, pasišalindamas nuo žurnalisto.

Artimiausia T.Fury kova vyks jau šių metų birželio 9-ą dieną. Ji numatyta 21 tūkst. gerbėjų talpinančioje Mančesterio arenoje. Kol kas neskelbiamas tik brito varžovas. Kalbama, kad T.Fury jau 2019 m. taikosi į akistatą su dabartiniu pasaulio čempionu Anthony Joshua.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Del jo pasisakymu
2018-04-14 15:20:48
Gerbiu Furio nuomone
Atsakyti