Anthony Joshua ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 Sunkiasvorių boksas jau šiemet gali turėti „neginčijamą“ pasaulio čempioną, jei bus surengta kova tarp brito Anthony Joshua ir amerikiečio Deontay Wilderio. A.Joshua dabar turi tris iš keturių pagrindinių pasaulio čempiono diržų ir jam trūksta tik WBC titulo, priklausančio amerikiečiui.

Trečiadienį paskelbta, kad A.Joshua atstovai jau pateikė pasiūlymą D.Wilderiui. Kontrakte yra įrašyta konkrekti suma už kovą – 8,8 mln. svarų sterlingų (beveik 12,5 mln. JAV dolerių). Ši suma amerikiečiui yra garantuota, nekintanti nuo to, koks būtų bendras kovos prizinis fondas. Taip pat skelbiama, kad kontrakte numatyta ir revanšo galimybė. Jo metu sportininkai veikiausiai dalintųsi po 50 proc. prizinio fondo.

Pirma A.Joshua ir D.Wilderio kova turėtų vykti Londono „Wembley“ arba Kardifo „Principality“ stadione Didžiojoje Britanijoje. Jei vyktų revanšas, tuomet kova greičiausiai keltųsi į JAV.

„Jie mums pateikė ultimatumą dėl šio pasiūlymo. Atsakysime jiems rytoj arba poryt. Deontay nori šios kovos. Nė vienas kitas varžovas jo nedomina“, - kalbėjo D.Wilderio vadybininkas Shelly Finkelis.

Kalbama, kad pirmoji A.Joshua ir D.Wilderio kova būtų verta ne mažiau nei 60 mln. svarų sterlingų (apie 85 mln. JAV dolerių), tad brito pasiūlymas amerikiečiui atrodo gana kuklus. Kita vertus, pats D.Wilderis už ankstesnes savo kovas gaudavo tik po milijoną JAV dolerių ar šiek tiek daugiau.

28-erių metų A.Joshua profesionalų ringe laimėjo 21 kovą ir nokautavo 20 varžovų. 32-ejų metų D.Wilderis taip pat yra nenugalėtas – 40 pergalių iš eilės ir 39 nokautai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Hera
2018-04-12 02:06:46
Jei kova ivyks , tai beveik garantuoju , kad amerikietis taps cempionu.
Atsakyti