Lietuvos kovotojų komanda | Organizatorių nuotr.

Lietuvos kovotojų komanda | Organizatorių nuotr.

 Trečiadienį Japonijoje surengtas pirmasis graplingo organizacijos „Quintet“ turnyras. Legendinių MMA kovotojų japono Kazushi Sakurabos ir amerikiečio Josho Barnetto įkurtoje organizacijoje debiutavo ir Lietuvos sportininkai, atstovavę sambo svajonių komandai.

Lietuviams turnyras susiklostė nesėkmingai. Pusfinalyje sambo komanda neatsilaikė prieš džiu-džitsu žvaigždes iš „Polaris“ ekipos ir nepateko į finalą.

Pirmoje kovoje Mindaugas Veržbickas pralaimėjo australui Craigui Jonesui. Jis sugriebė lietuviui už kojos ir šiurpiai užlaužė jo kelį. M.Veržbickui tuomet teko pasiduoti. Lietuvio kelis pašiurpino tiek komentatorius, tiek turnyrą stebėjusius graplingo gerbėjus.

Vėliau su tuo pačiu C.Jonesu kovėsi Sergejus Grečicho ir pasiekė lygiąsias. Tuomet atėjo eilė trečiajam lietuviui Viktorui Tomaševičiui. Jis po kelio laužimo veiksmo nusileido UFC turnyrų dalyviui lenkui Marcinui Heldui, kuris į „Polaris“ komandą buvo pakviestas tik paskutinę akimirką.

Dar trumpiau truko Teodoro Aukštuolio pasirodymas, kuris patyrė greitą pralaimėjimą prieš M.Heldą. Paskutinėje kovoje ilgai tokio lygo turnyruose nematytas Marius Žaromskis pasiekė lygiąsias prieš M.Heldą. Deja, M.Žaromskis buvo paskutinis – penktas – sambo komandos narys, todėl ši ekipa buvo eliminuota.

Beje, „Polaris“ komanda vėliau tapo turnyro nugalėtoja. Džiu-džitsu meistrai finale įveikė „Haleo“ svajonių komandą, kuriai atstovavo ir pats K.Sakuraba.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų