Marcusas Morrisas | Scanpix nuotr.

Marcusas Morrisas | Scanpix nuotr.

Marcusas Morrisas šio sezono atkrintamosiose gali susitikti prieš savo brolio dvynio Markieffo atstovaujamą komandą, tačiau atletas tikisi to išvengti.

Bostono „Celtics“ puolėjas nenori bent jau pirmajame atkrintamųjų etape susitikti su savo brolio Vašingtono „Wizards“.

„Žmogau, mes beveik kasdien apie tai pasikalbame. Nemeluosiu jums – aš nenoriu susitikti su broliu. Taip yra dėl to, kad nenoriu kovoti prieš brolį. Atkrintamosiose prasidės tikra kova, karas. Mes eisime atiduoti savo gyvybių už pergalę. Štai taip aš esu nusiteikęs, todėl nenorėčiau žaisti prieš Markieffą“, – kalbėjo Marcusas.

Bostono klubas Rytuose finišuos antras ir pirmajame atkrintamųjų etape susitiks su septintą vietą užėmusia komanda. Šiuo metu šią poziciją užima Milvokio „Bucks“, o „Wizards“ žengia aštunta.

„Pasakiau broliui: „Kieffai, nagi, užimkite šeštą arba aštuntą vietą. Aš nenoriu su tavimi susitikti atkrintamosiose“. Dabar jie pralaimėjo ir yra aštunti. Pirmas kartas mano gyvenime, kai aš džiaugiausi, kai brolio ekipa pralaimėjo“, – atviravo „Celtics“ puolėjas.

„Wizards“ dar gali pakilti iki šeštos vietos, tačiau jiems reikia laimėti dvi paskutines reguliaraus sezono rungtynes bei tikėtis varžovų pralaimėjimų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.