Gennaro Gattuso | Scanpix nuotr.

Gennaro Gattuso | Scanpix nuotr.

„Milan“ ekipos strategas Gennaro Gattuso pasidalino savo įžvalgomis po pralaimėjimo Italijos „Serie A“ rungtynėse prieš Turino „Juventus“ ekipą. Dvikova pasibaigė rezultatu 3:1 „Juventus“ naudai, o buvęs „zebrų“ gynėjas Leonardo Bonucci nutraukė Turino klubo seriją be praleistų įvarčių.

„Šis rezultatas neparodo žaidimo charakterio, bet kai praeis laikas visi apie tai pamirš ir negalvos. Iš dalies šios rungtynės man priminė pralaimėjimą Londone, kai mes nusileidome Londono „Arsenal“ ekipai Europos lygos turnyre. Negalima nukabinti nosies. Hakanas Calhanoglu mane supykdė, kai jis prarasdavo kamuolį jis pradėdavo ginčytis ir staugti ant komandos draugų. Man tai nepatinka. Jeigu jis atplėštų savo užpakalį nuo vejos ir atimtų kamuolį, tai mes nepraleistume antrojo įvarčio.

Mes parodėme gerą komandinį žaidimą, bet nesugebėjome laimėti ir tai reiškia jog privalome dirbti dar labiau. Mane tai nervuoja ir aš negaliu stovėti ir šypsotis, meluoti, kad man patiko komandos žaidimas. Mane „sprogdina“, visus turi „sprogdinti“. Jeigu lieki patenkintas tokiu rezultatu, tai čempionu niekada netapsi. Prieš tris mėnesius niekas nepagalvotų, jog mes kovosime dėl patekimo į Čempionų lygą. Privalome rasti jėgų ir keliauti nuo rungtynių iki rungtynių. Turime stiprius žaidėjus, bet fiziškai mes negalime konkuruoti su „Juventus“, būtent dėl šio trūkumo mes pralaimėjome“, - papasakojo G.Gattuso „Mediaset Premium“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.