Žygimantas Skučas | Fotodiena nuotr.

Žygimantas Skučas | Fotodiena nuotr.

Panevėžio „Lietkabelio“ komandos puolėjas Žygimantas Skučas – vėl dėmesio epicentre po LKL rungtynių su Kauno „Žalgiriu“.

Krepšininkas buvo apkaltintas „nešvariu“ žaidimu prieš Aaroną White'ą ir dėl to po susitikimo pyko treneris Šarūnas Jasikevičius.

„Kieno dar gali būti kaltė tame epizode? White‘o? Jis ant Skučo krito, ar Skučas – ant jo, kai po švilpuko neturėjo jokių šansų paimti kamuolio? Tai jau tęsiasi metai iš metų Lietuvos krepšinyje ir nieko nėra į tai reaguojama.

Pažiūrėkit Kurtinaičio spaudos konferencijas. Galvojat, jam malonu apie Skučą kalbėti? Tikrai nemalonu. Man malonu apie Skučą kalbėti? Reikia kalbėt, nes jis traumuoja žmogų. Jis absoliučiai nesupranta, ką jis daro“, – kalbėjo Š.Jasikevičius.

„Žalgirio“ trenerio komentarus girdėjo ir pats Ž.Skučas, kuris portalo „lrytas.lt“ žurnalistei išdėstė savo įvykių versiją.

„Šis epizodas – netyčinis. Visiškai žaidybinis. Kiekvienose rungtynėse būna tokių epizodų, ne tik „Lietkabelio“. Kauniečiams tai buvo jau trečiosios rungtynės šią savaitę ir manau, kad pastarosios dvejos buvo įtemptos. Galbūt ir sekmadienį „Žalgiris“ nesitikėjo tokios įtemptos dvikovos, todėl šiek tiek pasikarščiavo.

Šiais laikais tiesiog yra vaizdo įrašų peržiūros ir matyti, kad tas ar kitas susidūrimas yra netyčinis. Net vaizduotei vietos nebelieka, ką ten galima dar pakomentuoti“, – teigė Ž.Skučas.

„Lietkabelio“ žaidėjas taip pat pridūrė, jog nekreipia dėmesio į aplinkinių kritiką ir dėl savo žaidimo kokybės yra ramus.

A. White patiria traumą

Epizodas, verčiantis sunerimti BC Žalgiris Kaunas komandą.

Posted by LKL - Lietuvos krepšinio lyga on Sunday, March 25, 2018

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų